شرکت میرآب توس اولین تولید کننده انواع الکتروپمپ های شناور جهت تجهیز چاه های آب استان خراسان و سایر استان ها با شماره ثبت ۱۲۹۲۷ واقع در شهرک صنعتی توس در سال ۱۳۷۷ تأسیس گردید.

این شرکت با بیش از ۲۵ سال سابقه  و با بکارگیری دانش روز دنیا، پرسنل با تجربه، ماشین آلات مدرن و همکاری با تأمین کنندگان معتبر همچنین بکارگیری بهترین قطعات، تولید کننده الکتروموتور پمپ های شناور خاص از جنس استنلس استیل و آلومینیوم آلیاژی جهت برآورده نمودن نیازهای مشتریان و هموطنان عزیز می باشد.

موارد مصرف الکتروموتور پمپ های خاص

پمپ های استنلس استیل:

این نوع پمپ ها در چاههای با آب بسیار شور، ماسه دار و آب دریا قابل استفاده بوده و تمامی قطعات آن از جنس استنلس استیل ضد سایش می باشد که از مقاومت سایشی بسیار بالایی در برابر مواد خورنده مانند آب های اسیدی و قلیایی مناطق خاص کشور برخوردار می باشد.

پمپ های آلومینیوم آلیاژی:

این پمپ ها جهت استفاده در چاه های بدون ماسه و آب شور طراحی و تولید گردیده که امکان نصب بصورت افقی با طبقات بالاتر را دارد. پمپ های آلومینیوم آلیاژی به علت وزن کم و راندمان بسیار بالا، مصرف انرژی کمتری نسبت به سایر پمپ ها داشته و بسیار مقرون به صرفه می باشند.

لازم به ذکر است این طرح از پمپ ها، یکی از پروژه های دانش بنیان بوده که با همکاری شرکت های ریخته گری تولید کننده قطعات پمپ و همچنین همکاری با دانشگاه تهران تولید گردیده است.

باعث افتخار است که تنوع در ارائه محصولات، بهره مندی از دانش روز دنیا، ارائه مشاوره های فنی قبل از خرید و خدمات پس از فروش این شرکت، باعث جلب رضایت و اطمینان خاطر مشتریان گرانقدر گردیده است.

در کنار واحد تولید، واحد تعمیرات، به جهت اعمال حساسیت در استفاده از فرآیندهای مطلوب، مواد اولیه مناسب و همچنین دانش فنی بالا باعث شده کارایی محصولات تعمیری تفاوتی با محصول اولیه نداشته باشد.

همچنین واحد خدمات پس از فروش، با ارائه هرچه سریعتر و مطلوب تر خدمات و پشتیبانی از شما مشتریان گرامی وظیفه ی کسب رضایت و رفع نیازها و سوالات و مشکلات شما مشتریان گرامی را عهده دار می باشد.

لازم به ذکر است تمامی محصولات شرکت میرآب توس دارای ۱۲ ماه گارانتی و همچنین ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

هدف ما، ارائه حداکثر کیفیت در کنار به حداقل رساندن هزینه های تولید جهت رفاه و کسب رضایت شما مشتریان گرامی می باشد.

امید است با نیل به این هدف و استعانت از خداوند متعال، شاهد پیشرفت روز افزون شما مشتریان گرامی و همچنین شکوفایی هرچه بیشتر میهن عزیزمان ایران باشیم.