شرکت میراب توس اولین تولید کننده استان خراسان رضوی با بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان و شماره ثبت ۱۲۹۲۷، واقع در شهرک صنعتی توس می باشد که با هدف تولید انواع الکتروموتور پمپ های شناور جهت تجهیز چاه های آب استان خراسان و سایر استان ها تأسیس شد.

شرکت میراب توس با به کارگیری دانش روز دنیا، پرسنل با تجربه، ماشین آلات مدرن و همکاری با چندین شرکت معتبر در زمینه تولید و قطعات الکتروموتورپمپ شناور، پس از کسب تجربه و بازدیدهای میدانی به جهت رفع نیازهای مشتریان اقدام به تولید الکترو موتور پمپ های شناورخاص از جنس استنلس استیل و آلومینیوم آلیاژی نموده است.

موارد مصرف الکترو موتور پمپ های خاص

پمپ های استنلس استیل: 

این نوع پمپ ها جهت چاه های با آب بسیار شور و ماسه دار و آب دریا و با مقاومت سایشی بالا در برابر مواد خورنده آب های اسیدی و قلیایی مناطق خاص که تمامی قطعات آن از جنس استلنس استیل ضد سایش می باشد تولید گردیده است.

پمپ های آلیاژی آلومینیوم:

این نوع پمپ ها جهت استفاده در چاه های بدون ماسه و آب شور طراحی و تولید شده و امکان نصب به صورت افقی با طبقات بالاتر را دارد. پمپ های آلومینیوم آلیاژی به علت وزن کم و راندمان بسیار بالا، مصرف انرژی کمتری نسبت به سایر پروانه ها دارد و بسیار مقرون به صرفه می باشد.

لازم به ذکر است این طرح یکی از پروژه های دانش بنیان می باشد و با همکاری شرکت های ریخته گری تولید قطعات پمپ و همکاری دانشگاه تهران تولید شده است.

کلیه محصولات شرکت میراب توس به مدت ۱۸ ماه گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

این کاتالوگ برای انتخاب دقیق و هوشمندانه طراحی گردیده است که با توجه به ارتفاع چاه و میزان آبدهی و … می تواند اطلاعات دقیق برای انتخاب صحیح الکتروموتورپمپ را در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد.

هدف ما رضایتمندی، مشتری مداری، کیفیت مطلوب و پایین آوردن هزینه های شما مشتریان گرامی می باشد.

امید است راهی که در پیش رو داریم با موفقیت طی نماییم.